Nieuwsartikel
Een nieuwe start voor Have a Break Bergen op Zoom
Al meerdere jaren was Have a Break Bergen op Zoom gevestigd in het pand van de Rabobank. Hier verzorgde ze de lunch voor de werknemers. Nu er andere plannen zijn voor het pand, stopte de lunchvoorbereidingen hier.
Daar waar een deur dicht gaat, opent er altijd weer ergens een andere. Voor het team van Have a Break Bergen op Zoom is dat namelijk in het Stadskantoor. In de 'eetkamer' mogen zij vanaf vandaag de lunch gaan verzorgen voor de werknemers hier.
Vandaag werden ze hartelijk ontvangen door de manager van de facilitaire dienst en de wethouder. Zij wensen ze veel succes de komende tijd en hopen vele lekkere lunchgerechten te mogen proeven.
Er gebeurt meer bij Amarant
Overig nieuws
-
Melden is moeilijk – maar je staat er niet alleen voor – 5 tips van een collega over handelen bij kindermishandeling
-
Jeroen Lambriks treedt toe als lid Raad van Toezicht Amarant
-
De kwaliteitsdialoog bij Amarant: samen leren en verbeteren
-
Terugblik: symposium Seksualiteit Online: spannend!
-
Nieuwe verbindingen en frisse ideeën tijdens Dutch Design Week