Medewerker Schoonmaak Amarein
- Amarein in Tilburg
- 15 uur
- Geen vakopleiding nodig
- €1.801 - €2.457 (o.b.v. 36 uur)
- Solliciteren kan tot 21 juni 2023

Wat je gaat doen
- Je gaat schoonmaken in woonvoorzieningen van onze cliënten op het Daniël de Brouwerpark of op 't Hooge Veer, beide in Tilburg.
- Amarein biedt een uitdagende en dynamische werkplek waar veel wordt gelachen met elkaar en met cliënten.
- Soms kunnen cliënten ook onvoorspelbaar gedrag laten zien; uiteraard wordt van jou niet verwacht dat je ingrijpt als er onrust is, daarvoor is begeleiding aanwezig, maar het is wel de dynamiek waarin je werkt.
- Spreekt deze dynamiek jou juist aan? Dan zoeken wij jou!
Waar je gaat werken
Wat breng jij mee
- Jij staat je mannetje! Je bent zelfstandig, flexibel en je hebt een gezonde dosis relativeringsvermogen en humor.
- Uiteraard heb je affiniteit met schoonmaak.
- We verwachten van jou een flexibele houding en het vermogen om zaken snel op te pakken.
- Je bent daarnaast in de ochtenden beschikbaar om te werken.
Wat je krijgt
- Jij krijgt een vast dienstverband voor onbepaalde tijd voor 15 uur per week.
- Je werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag, je krijgt vooraf een planning.
- Een uurloon van tussen 11,50 en 14,67 op basis van de CAOÂ Gehandicaptenzorg, FWG 15.
- 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering (8,33%).
- Een vergoeding voor o.a. woon-werkverkeer, VOG en nog veel meer.
Enthousiast geworden?
Zie jij jezelf gelukkig worden in deze functie? Solliciteer dan snel. Dit kan nog tot 21 juni 2023.
Voor meer inhoudelijke informatie kun je contact opnemen met Ellen Verhoeven, manager, via 06-51861572.
Referentienummer is: V-232769
Gesolliciteerd, en dan?
In een paar stappen naar werk dat jou gelukkig maakt. Zo verloopt het sollicitatieproces bij Amarant:
-
Sollicitatie ontvangen
Leuk dat je bij ons wil komen werken! Je krijgt direct een bevestiging van jouw sollicitatie in je mailbox. Uiteraard ontvang je ook snel een inhoudelijke reactie van onze recruiter.
-
Kennismaking
Als we denken dat je goed bij de functie past, maken we graag kennis met jou in een of meerdere gesprekken en eventueel een meeloopdienst. Daarna volgt altijd een arbeidsvoorwaardengesprek.
-
Je bent aangenomen!
Gefeliciteerd en welkom bij Amarant! Met het 100 dagen onboarding programma maken wij je wegwijs in je nieuwe baan.