Terug

Medewerker schoonmaak

  • Kouter in Bavel
  • 8 uur
  • Geen vakopleiding nodig
  • €2.071 - €2.727 (o.b.v. 36 uur)
  • Solliciteren kan tot 13 juni 2025
Meer over deze functie

Wat je gaat doen

  • Als medewerker schoonmaak ben je, samen met de assistent begeleiders, verantwoordelijk voor een schone en prettige leefomgeving van onze cliënten.
  • Je houdt je onder andere bezig met huishoudelijk werk, wassen en koken.
  • Je werkt 8 uur per week, verdeeld over 2 dagen van 4 uur, door de week, waarbij de voorkeur uitgaat naar maandag en vrijdag of maandag en woensdag; je werkt niet in het weekend.
  • Werkzaamheden betreffen o.a. het schoonhouden van de gezamenlijke woonkamers, badkamer en toilet van begeleiding en de kantoren.

Waar je gaat werken

In Bavel is begin april 2023 een nieuwe locatie geopend. Dit is een locatie met studio’s, appartementen en gezamenlijke woonkamers. Binnen de Kouter wonen cliënten met een matige tot lichte verstandelijke beperking. Er is sprake van een beperkte sociale redzaamheid, een laag sociaal emotioneel niveau en ondersteuning bij of overname van de ADL is meestal nodig. Daarnaast kan sprake zijn van bijkomende problematiek, zoals lichte psychiatrische problematiek en/of lichamelijke beperkingen. De nadruk ligt echter op de verstandelijke beperking. Binnen de Kouter worden er 4 subgroepen gevormd, met elk een eigen accent. Werken bij Kouter. Waar een schone leefomgeving gelukkig maakt.

Wat breng jij mee

  • Je bent een echte doener en weet van aanpakken! 
  • Je hebt affiniteit met de doelgroep en kan omgaan met hectiek.
  • Ervaring in een soortgelijke functie is een pre.

Wat je krijgt

Amarant heeft aandacht voor de cliënt, maar ook voor jou! Je krijgt daarom:

  • Een vast dienstverband voor 8 uur per week, de diensten vinden doordeweeks overdag plaats.
  • € 2.071,- tot € 2.727,- bruto per maand op fulltime basis (FWG 15).
  • Vakantietoeslag (8%), een eindejaarsuitkering (8,33%) en balansverlof (wat je kunt sparen, verkopen, bijkopen en inzetten) naar rato wat 10 jaar geldig is.
  • Een vergoeding voor o.a. woon-werkverkeer, parkeerkosten en VOG.
  • Een 100 dagen introductie- en inwerkprogramma, waarin je wegwijs wordt gemaakt binnen Amarant en jouw werkplek.

Enthousiast geworden?

Zie jij jezelf gelukkig worden in deze functie? Solliciteer dan snel. Dit kan nog tot 13 juni 2025.

Voor meer inhoudelijke informatie kun je contact opnemen met Fé Stoffels, manager, via 06-14779441.

Referentienummer is: V-254933

Kort samengevat

  • Kouter in Bavel
  • 8 uur
  • Geen vakopleiding nodig
  • €2.071 - €2.727 (o.b.v. 36 uur)
  • Solliciteren kan tot 13 juni 2025

Meer weten over deze vacature?

Voor vragen over deze vacature kun je contact opnemen met Michelle de Rover, recruiter bij Amarant.

Gesolliciteerd, en dan?

In een paar stappen naar werk dat jou gelukkig maakt. Zo verloopt het sollicitatieproces bij Amarant:

  1. Sollicitatie ontvangen

    Leuk dat je bij ons wil komen werken! Je krijgt direct een bevestiging van jouw sollicitatie in je mailbox. Uiteraard ontvang je ook snel een inhoudelijke reactie van onze recruiter.

  2. Kennismaking

    Als we denken dat je goed bij de functie past, maken we graag kennis met jou in een of meerdere gesprekken en eventueel een meeloopdienst. Daarna volgt altijd een arbeidsvoorwaardengesprek.

  3. Je bent aangenomen!

    Gefeliciteerd en welkom bij Amarant! Met het 100 dagen onboarding programma maken wij je wegwijs in je nieuwe baan.