Terug

Senior Begeleider

  • Spie 8-10 in Tilburg
  • 32 uur
  • MBO 4
  • €3.107 - €4.436 (o.b.v. 36 uur)
  • Solliciteren kan tot 27 mei 2025
Meer over deze functie

Wat je gaat doen

Als senior begeleider ben je de verbindende schakel tussen de manager en het team en zit je op één lijn met de behandelaar. De veelzijdigheid aan zorgvragen maakt het werk dynamisch waardoor jouw rol van senior binnen het team van groot belang is.

  • Kwaliteitsgerichtheid – je bent een kei in het bewaken van processen en het organiseren ervan in je team, zelfs wanneer je weerstand dient te doorbreken.
  • Leiderschap – Je leiderschap typeert dat je het team ondersteunt en coacht bij het nemen van besluiten. Je wordt blij in de toekomst wanneer het team zou aangeven wel zonder je te kunnen.
  • Teamgerichtheid – je hebt de vaardigheid om samenwerking te bevorderen en medewerkers te ondersteunen in hun persoonlijke en professionele groei.
  • Samenwerkingsvaardigheden – Je spart graag met diverse disciplines en bent in staat om samen te werken met verschillende professionals over zorginhoudelijke vraagstukken.
  • Stressbestendigheid en stabiliteit – je beschikt over het vermogen om kalm en effectief te blijven in stressvolle situaties en een stabiele werkomgeving te creëren.

Waar je gaat werken

Je gaat aan de slag bij Spie 8-10, een gekoppelde woonvoorziening op het Daniel de Brouwerpark aan de Bredaseweg in Tilburg. Spie 8-10 is een leuke groep waar in totaal 14 cliënten wonen. Cliënten hebben een matig- tot ernstig verstandelijke beperking gecombineerd met psychiatrische problematiek of problematiek samenhangend met het ouder worden. Spie 8 – 10 werkt samen met dagbestedingslocatie Cirkel. Daarnaast is er dagbesteding aan huis waar ook activiteiten worden geboden. Dit maakt dat werken op Spie 8-10 leuk en uitdagend is! Je komt te werken in een loyaal, enthousiast team waarbij je afwisselend op beide woningen wordt ingedeeld. Werken bij Spie 8-10. Waar persoonlijke groei gelukkig maakt.

Wat breng jij mee

  • Je hebt een HBO zorg diploma of je hebt aantoonbaar HBO werk- en denkniveau.
  • Je hebt de leergang senior of AD Management in de Zorg afgerond, volgt deze momenteel of bent bereid deze te volgen via Amarant.
  • Je hebt ruime ervaring met individuele- en groepsbegeleiding binnen de complexe zorg.
  • Je hebt goede sociale vaardigheden en bezit aantoonbare coachende kwaliteiten en ervaring.
  • Je bent in staat feedback te geven en te ontvangen.
  • Je hebt ervaring of affiniteit met onze doelgroep.
  • Je staat stevig in je schoenen.

Wat je krijgt

  • Een vast dienstverband voor 32 uur per week. 
  • Een salaris van €3.107,- tot €4.436,- per maand op basis van 36 uur (FWG 50, CAO Gehandicaptenzorg).
  • Vakantietoeslag (8%), een eindejaarsuitkering (8,33%), ORT en balansverlof (wat je kunt sparen, verkopen, bijkopen en inzetten) naar rato wat 10 jaar geldig is.
  • Een vergoeding voor reiskosten, dienstreizen, parkeerkosten en VOG.
  • Een ruim aanbod aan cursussen, activiteiten en toegang tot het online trainingsaanbod van Good Habitz.
  • Korting op jouw fitness abonnement en uitjes via ‘CultuurWerkt!’.

Enthousiast geworden?

Zie jij jezelf gelukkig worden in deze functie? Solliciteer dan snel. Dit kan nog tot 27 mei 2025.

Nog vragen over de functie senior begeleider? Dan kun je contact opnemen met Memelle Derkx, manager, op 06-30363325

De gesprekken vinden plaats op woensdag 28 mei tussen 14:00 en 17:00 uur. 

Referentienummer is: V-254879

Kort samengevat

  • Spie 8-10 in Tilburg
  • 32 uur
  • MBO 4
  • €3.107 - €4.436 (o.b.v. 36 uur)
  • Solliciteren kan tot 27 mei 2025

Meer weten over deze vacature?

Voor vragen over deze vacature kun je contact opnemen met Najoua Nari, recruiter bij Amarant.

Ontdek meer over deze functie

“Zelfs nu ben ik nog niet uitgeleerd. Je kan jezelf altijd blijven ontwikkelen”

De binnenkomst op Spie 8-10 beschrijft al gelijk hoe een dag van persoonlijk begeleider Debby eruit kan zien. “Vandaag had ik eigenlijk een administratie dag ingepland voor mijzelf. Maar vanwege een zieke collega sta ik nu alsnog op de groep te helpen.”

Lees het verhaal

Gesolliciteerd, en dan?

In een paar stappen naar werk dat jou gelukkig maakt. Zo verloopt het sollicitatieproces bij Amarant:

  1. Sollicitatie ontvangen

    Leuk dat je bij ons wil komen werken! Je krijgt direct een bevestiging van jouw sollicitatie in je mailbox. Uiteraard ontvang je ook snel een inhoudelijke reactie van onze recruiter.

  2. Kennismaking

    Als we denken dat je goed bij de functie past, maken we graag kennis met jou in een of meerdere gesprekken en eventueel een meeloopdienst. Daarna volgt altijd een arbeidsvoorwaardengesprek.

  3. Je bent aangenomen!

    Gefeliciteerd en welkom bij Amarant! Met het 100 dagen onboarding programma maken wij je wegwijs in je nieuwe baan.